g126favoriet_776x243

Icopal misija

Visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje mes norime būti vertinami kaip patikimi partneriai, paslaugų ir produktų tiekėjai  pastatų ir konstrukcijų apsaugai. Mūsų pagrindiniai produktai yra stogų ir hidroizoliacinės medžiagos, taip pat kitos su pastatų apsauga susijusios statybinės medžiagos.

Mūsų klientai yra prekybininkai, rangovai, projektuotojai, investuotojai ir pastatų savininkai, kurie mus renkasi dėl mūsų patikimumo ir gebėjimo rasti tinkamus sprendimus jų poreikiams.
Mes siekiame savo konkurencinį pranašumą įtvirtinti vietinėje rinkoje, pasitelkiant tarptautinės organizacijos išteklius. Norime aukščiausiu lygiu aptarnauti klientus, greitai reaguoti į jų poreikius ir pasiūlyti produktus ar paslaugas, pagrįstas inovacijomis, išlaidų efektyvumu ir patirtimi.

Visi darbuotojai skiria dėmesį klientų poreikių tenkinimui, profesinei etikai ir patikimiems verslo santykiams. Tai yra mūsų siekis: pritraukti, ugdyti ir išlaikyti geriausius žmones.

Mes siekiame saugoti aplinką ir būti socialiai supratingi ir atsakingi prieš visuomenę.

Stengiamės būti geriausi savo pramonės srityje, tokiu būdu siekdami augimo ir vertės didinimo įmonei, darbuotojams ir akcininkams.

  Faktai apie Icopal

  Apie ICOPAL

  Naujienos

  Icopal WULKAN kaminų sistemos

  Skaityti daugiau...

  NoXite bituminės dangos

  Skaityti daugiau...
  ICOPALFastlockcloseuproofjpg