Piper-268x118_776x243

Icopal Wulkan kaminų technologijaSaugumas
Kaminų sistemos ICOPAL WULKAN gaminamos daugiau kaip 30 metų, todėl yra laiko patikrintos nepalankių klimato sąlygų Skandinavijoje, kur buvo pirmosios Icopal kaminų gamyklos. Didelės patirties dėka, aukštos kokybės keramikiniai vamzdžiai ir išoriniai blokai, kurie gaminami iš natūralios vulkaninės uolienos, naudojami kaminų sistemose ICOPAL WULKAN užtikrina tinkamą kamino funkcionavimą daugelį metų.

Universalumas
Keramika naudojama kaminų dūmtakiams yra atspari dideliems temperatūros skirtumams nuo 60oC iki 600oC, todėl kaminų sistemos ICOPAL WULKAN yra tinkamos visiems kuro tipams: mediniai, akmens anglims, dujoms, dyzeliu, naftos produktams ir t.t. Tai suteikia galimybę keisti šildymo katilą bet kuriuo pastato eksploatacijos metu (pvz. kūrenamą akmens anglimis katilą galima keisti į dujinį).

Greitas ir paprastas montavimas
Kaminų sistemos ICOPAL WULKAN turi visus elementus reikalingus tinkamam kamino surinkimui, saugiam ir patikimam kamino naudojimui. Visi kamino elementai parinkti tokiu būdu, kad palengvintų montavimo darbus ir būtų galima išvengti klaidų kamino statybos metu.

Atsparumas suodžių gaisrui
Kaminų sistemos ICOPAL WULKAN turį sertifikatą patvirtinantį, kad kaminų sistema yra atspari suodžių gaisrui. Tai reiškia, kad aukštesnė nei 1000oc temperatūra kamine nepakeis kamino eksploatacinių savybių.

Atsparumas kondensato poveikiui
Šiuolaikiniai katilai išskiria vis žemesnės temperatūros išmetamąsias dujas, todėl kamino viduje gali pradėti kauptis kondensatas. Tai gali pakenti ir suardyti daugelį medžiagų (pvz.: plieną, plytas) naudojamų montuojant kaminus. Kaminų sistemos ICOPAL WULKAN yra sertifikatuos ir įrodo, kad vidinis keramikinis dūmtakis ir išorinis blokas, pagamintas iš natūralios vulkaninės uolienos, yra atsparūs kondensato poveikiui, patekusiam į kamino vidų.

ICOPAL kokybės garantija
Pasirinkę ICOPAL WULKAN kaminų sistemą sutaupysite laiko, pinigų ir gausite saugų, patikimą ir tinkamai veikiantį kaminą. Tai patvirtina speciali Icopal kokybės garantija, kurios dėka gausite 30 metų garantija bet kuriai ICOPAL WULKAN kaminų sistemai.

  Faktai apie Icopal

  Apie ICOPAL

  Naujienos

  Icopal WULKAN kaminų sistemos

  Skaityti daugiau...

  NoXite bituminės dangos

  Skaityti daugiau...
  bgbody2jpg