2009_0327Rumunsolaris0010_776x243

Švieslangiai ir dūmų šalinimas AWAK


Natūrali šviesa

Stoglangiai užtikrina optimalų patalpos apšvietimą, jų pagalba galima apšviesti ypač dideles patalpas. Kartais jie būna vienintelis natūralios šviesos šaltinis patalpoje.

ICOPAL siūlo įvairių patalpos apšvietimo būdų. Industriniuose ir komerciniuose pastatuose, tokiuose kaip sandėliai, prekybos centrai ar gamyklos, rekomenduojama švieslangius įrengti virš judėjimo srautų arba ten kur reikalaujama gerai apšviesti patalpas. Patalpose, kuriose reikalingas pastovus apšvietimas, geriausia naudoti skaidrius švieslangius. Aukštesnės kokybės pastatuose, pvz. biuruose, konferencijų salėse ir t.t., rekomenduojama naudoti konferencinius švieslangius su matiniu stiklu, pro kuriuos krintanti šviesa yra išsklaidoma.Dūmų šalinimo liukai
Dūmų šalinimo liukai tai įrenginiai, apsaugantys gaisro apimtas patalpas nuo uždūmijimo ir aukštos temperatūros. Juos būtina, teisingai suprojektuoti t. y. tinkamai parinkti jų skaičių, dydįi r išdėstymą ant stogo. Šie įrenginiai kontroliuoja ir riboja dūmų plitimą gaisro ir šalia esančiose zonose, todėl sukuriamos palankios sąlygos žmonėms evakuoti ir gaisrui gesinti.

Dūmams šalinti naudojamas variklis ir kontrolės sistema, kuri atidaro ir uždaro judančius dūmų šalinimo elementus.

Sistema parenkama atsižvelgiant į atitinkamus normatyvinius reikalavimus, objekto pobūdį ir projekto užsakovo finansines galimybes.

Dūmų šalinimo sistema turi būti preciziškai suderinta su kitais priešgaisrinės sistemos elementais, tokiais kaip - dūmų ir temperatūros jutikliai, purkštukai, automatine durų ir vartų kontrole.

ICOPAL AWAK gaminiai
 • Dūmų šalinimo sistemos su pneumatine arba elektrine pavara
 • Švieslangiai – akriliniai ir polikarbonatiniai
 • Šviesai laidūs takai – polikarbonatas AWAK tipo aliuminio rėme
 • Išlipimo liukai

Kaip pasirinkti dūmų šalinimo liuką
Kupolas

- sluoksnių skaičius
- matinis ar skaidrus

Variklis

- pneumo pavara
- elektrinė pavara

Kitos funkcijos:

- dūmų detektoriai
- kontrolinė alarmo dėžė
- ventiliacinis mygtukas
- alarmo mygtukas

Koeficientai:

*“k” Šilumos perdvimo koeficientas [W/m2K]
*”c” laidumas šviesai [%]

  Faktai apie Icopal

  Apie ICOPAL

  Naujienos

  Icopal WULKAN kaminų sistemos

  Skaityti daugiau...

  NoXite bituminės dangos

  Skaityti daugiau...
  bgbody2jpg