Icopal WULKAN kaminų sistemos iš natūralios vulkaninės uolienos

Icopal WULKAN kaminų sistemos iš natūralios vulkaninės uolienos

Icopal Wulkan – tai dvisluoksnės ir trisluoksnės vėdinamos kaminų sistemos iš surenkamų modulių. Kaminų išorinis blokelis gaminamas iš natūralios kilmės vulkaninės uolienos – Islandijoje išgaunamos pemzos, kuri išsiskiria aukšta šilumos izoliacija. Vidinis kanalas, dūmtakis, pagamintas iš techninės keramikos – šamoto, išdegto 1200ºC temperatūroje.

Dvisluoksnė kaminų sistema


Icopal Wulcan C skirta visiems kuro tipams (dujiniams, kietojo ir skystojo kuro katilams). Kamino sistema pritaikyta žemoms ir aukštoms išmetamųjų dujų temperatūroms nuo 60 iki 600ºC. Blokelis iš vulkaninės uolienos ir storos jo sienelės užtikrina puikias kamino šilumos izoliavimo savybes. Kamino sistema paprastai ir greitai montuojama – 1 m kamino galima pastatyti per 45 minutes.

Trisluoksnė kaminų sistema

Icopal Wulcan CI taip pat pritaikyta kietojo ir skystojo kuro bei dujiniams katilams. Trečiasis, mineralinės vatos, sluoksnis padeda pasiekti dar geresnių šilumos izoliavimo savybių. Speciali profiliuota mineralinė vata, pritaikyta būtent Icopal Wulkan CI sistemai, užtikrina puikią dūmtraukio trauką, išmetamoms dujoms neleidžia atvėsti iki pat kamino viršaus. Išoriniame blokelyje esančios vėdinimo angos ir prie kamino dūmtakio tolygiai priglundantis mineralinės vatos sluoksnis lemia labai geras ventiliacines kamino savybes. Ši sistema rekomenduojama, kai kaminas montuojamas išorinėje pastato sienoje. Kamino sistemos darbinė temperatūra – nuo 60 iki 600ºC.

Paprastas apdailos sprendimas

Kamino apdaila virš stogo – paprasta, sparti ir pigi palyginti su įprastais kamino apdailos būdais. Tai lemia lengvai montuojami dekoratyviniai apdailos elementai, imituojantys plytų apdailą.

Išskirtinės savybės

• Kaminų sistemos iš natūralios vulkaninės uolienos išsiskiria puikia šilumine izoliacija.
• Tai greitai ir paprastai montuojamos kaminų sistemos.
• Lengvai montuojama kamino apdaila virš stogo.
• Sistema yra puikių šilumos izoliavimo savybių.
• Kamino sistema itin stabili.
• Unikali kamino komplekto pakavimo sistema: į komplektą įtrauktas dažytas kamino betoninis stogelis, paruoštas ventiliacinis blokelis.
• Priedai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.
• Gaminio kokybę užtikrina gamintojo sertifikatai ir Europos Sąjungos atitikties žymėjimas.
• Gaminiui suteikiama 30 metų kokybės garantija.

  Faktai apie Icopal

  Apie ICOPAL

  Naujienos

  Icopal WULKAN kaminų sistemos

  Skaityti daugiau...

  NoXite bituminės dangos

  Skaityti daugiau...
  ICOPALFastlockcloseuproofjpg